Milito: Do më vinte keq nëse Sneijder largohet

Published on December 10, 2012 by   ·   No Comments

Është rikthyer duke shënuar gol dhe me një paraqitje dinjitoze Diego Milito në takimin kundër Napolit.  “Jemi shumë të lumtur, morëm një fitore terëndësishme kundër një skuadre të madhe. Në lojë ishin 3 pikë të rëndësishme dhe pavarësisht golit tim për të cilin jam i lumtur, më gëzon më shumë fakti i suksesit të skuadrës. Në ndeshjet me skuadrat e mëdha po bëjmë shumë mirë por duhet të kemi më shumë vazhdimësi në ndeshjet e tjera.” Futbollisti gjithashtu nuk ka lënë pa përmëndur edhe rastin e Sneijder. “Nga klubi nuk kemi patur asnjë komunikim mbi këtë çështje. Sigurisht duhet të zgjidhet mes Sneijder dhe drejtuesve, por Wesley ka raporte shumë të mira me të gjithë dhe më vjen keq për të që nuk luan”, përfundoi “Princi” argjentinas.

Nese keni dicka per te komentuar ju lutemi bejeni ne hapesiren me poshte . Gjithashtu mund te perdorni butonat Like, Tweet, Google +1

Burimi: Lajmesport.com